#15131 | 2019-11-05 Toruń, Poland

Analityk Systemowy MS Dynamics CRM

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: farmaceutyczna
Lokalizacja: Toruń / zdalnie (2-3 dni/tyg)
Język projektu: polski
Start: 01.12.19 (kwestia elastyczna)
Czas trwania: 6 miesięcy + przedłużenia
Współpraca typu: B2B
Stawka: atrakcyjna (nie zdeterminowana przez klienta, klient jest otwarty na propozycje naszych konsultantów)

ZADANIA:
  • uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM,
  • wsparcie w zakresie użytkowania wdrażanego rozwiązania,
  • prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych,
  • tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej,
  • analiza potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zmian w systemach informatycznych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleniowej,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT;

WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z systemem MS Dynamics CRM,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu, wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej,
  • umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML,
  • doświadczenie w prototypowaniu,
  • umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym,
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i umiejętności pracy w grupie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • gotowość do poszerzania swojej wiedzy,
  • umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:
  • współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości,
  • relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B,
  • pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • długofalową współpracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów.

Lokalizacja: Toruń, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Alicja Ciach
Senior Resource Specialist

Telefon+48 502 033 533