Analityk

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczeniowa
Lokalizacja: praca w siedzibie klienta w Warszawie
Podróże służbowe: Brak
Stawka: 100-115 PLN
Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu.
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: Długofalowa współpraca

ZADANIA:

  • Konsultacje techniczne na potrzeby analizy biznesowej, opracowywania architektury rozwiązania w projekcie, oraz procesu zakupowego.
  • Określanie wymagań na architekturę systemu.
  • Nadzór nad rozwojem kodu źródłowego i dokumentacji technicznej w zgodzie z wymaganiami architektonicznymi, biznesowymi i jakościowymi.
  • Czynny udział w rozwoju kodu i dokumentacji technicznej.
  • Nadzorowanie procesów CI/CD: budowania, ciągłej integracji i wdrażania systemu.
  • Zarządzanie konfiguracją aplikacji.
  • Komunikacja z Architektem infrastruktury oraz administratorami w zakresie zarządzania infrastrukturą systemu.
  • Wsparcie testów oraz wydań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z Camunda - warunek konieczny.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w analizie systemowej i/lub biznesowej,
  • Praktycznej znajomości UML, Enterprise Architect oraz zagadnień w inżynierii oprogramowania,
  • Umiejętności projektowania procesów biznesowych,
  • Znajomości branży ubezpieczeniowej lub finansowej,
  • Znajomości SCRUM,

OFERUJEMY:

  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Program rekomendacji.

Lokalizacja: Warszawa, Poland