.Net Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Bankowość
Lokalizacja:Warszawa/
Poziom stanowiska: Junior/Regular
Długość projektu: Długoterminowy
Język projektu: Polski
Start: Elastycznie
Forma współpracy: B2B

ZADANIA
  • Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu, integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD.
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych.
  • Dokumentowanie prac programistycznych.

WYMAGANIA
  • Doświadczenie 1 - 3 lata doświadczenia
  • Znajomość programowania w .NET w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Testowania modułowego, automatyzacji testów,
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika,
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, SQL, HTML.
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, git, JIRA, Msbuild, TeamCity.

Mile widziane
  • Certyfikaty: MCTS: .NET Framework 4.0"

OFERUJEMY

  • Długofalową stabilną współpracę przy projektach z użyciem najnowszych technologii.
  • Dużo możliwości dla rozwoju w kierunku Back- end lub Full Stack
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Start: Elastyczny
Czas trwania: 12 months+
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w IT.