#15795 | 2020-02-12 Katowice, Poland

Java Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Telekomunikacyjna
Lokalizacja:Katowice
Projekt: Tworzenie backendu aplikacji WEB/PWA/smartphone w języku Java (w oparciu o metodologię CI/CD) pracując w zespole Scrum (Agile)
Widełki: 100-150 PLN/H+Vat
Forma współpracy: B2B
Długość projektu: Długoterminowy
Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu
Proces rekrutacji: 100% zdalny

ZADANIA
  • Tworzenie rozwiązań opartych o kontenery/microservices
  • Tworzenie czytelnego i wydajnego kodu (oraz unit testów), dokumentowanie wprowadzanych zmian
  • Udział w analizie wymagań i projektowaniu rozwiązań
  • Planowanie i priorytetyzacja prac zgodnie z uzgodnionymi planami projektów
  • Przewidywanie, identyfikacja i zgłaszanie zauważonych problemów podczas tworzenia rozwiązań i komunikowanie ich do zespołu
  • Rozwój oraz utrzymanie wdrażanych rozwiązań

WYMAGANIA
  • Miin. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie programowania w szczególności w technologiach: Spring Cloud stack, Java 11
  • Doświadczenie w użyciu oraz implementacji RabbitMQ, OAuth, REST, SOAP, Vavr, Firebase, Redis
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji działających w kontenerach oraz architekturze microservices (minimum 2 lata)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji działających na serwerach takich jak: Tomcat, Glassfish, JBoss
  • Praktyczna znajomość technologii testowania takich jak JUnit, Arquillian, Fitnesse i podobne
  • Doświadczenie w pracy z: GitLab, Swagger, Maven
  • Praktyczna znajomość szablonów projektowych (design patterns)
  • Bardzo dobre umiejętnośći komunikacyjne i interpersonalne
  • Pasja i entuzjazm w poznawaniu nowych technologii IT
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:
  • Doświadczenie z technologiami front- end (Angulat lub React)
  • Znajomość Google API.
  • Znajomość zagadnień automatycznego testowania - Javascript unit testing, Selenium, headless testing, BDD (e.g. Jasmine, PhantomJS, Cucumber)
  • Znajomość zasad zwinnego programowania – Agile, Scrum, Kanban, etc.
  • Znajomość zagadnień SEO.
  • Umiejętność posługiwania sie systemami UNIX, Apache

OFERUJEMY

  • Długofalową stabilną współpracę przy ciekawych projektach z użyciem najnowszych technologii.
  • Dużo możliwości dla rozwoju w Back- end lub Full Stack.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Start: Elastyczny/asap
Czas trwania: 12 mieś.+
Lokalizacja: Katowice, Poland
Wymagania: Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w IT.