DevOps Engineer with Linux

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Długość projektu: długoterminowy
  • Stawka: 100-120 PLN/H +Vat na B2B
  • Start: : asap

OBOWIĄZKI:
  • Wsparcie i automatyzacja wdrożeń produkcyjnych.
  • Budowa i rozwój narzędzi monitorujących.
  • Projektowanie pipeline'ów CI/ CD dla istniejących i nowych projektów.
  • Nieustanne ulepszanie procesów i narzędzi, R&D i rozwój w tym zakresie.
  • Wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu środowisk aplikacyjnych.
  • Konsultacje w zakresie architektury wdrażanych rozwiązań i propozycje usprawnień.
  • Dbałość o metryki, transparencję i dostępność narzędzi i środowisk.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dowiadczenie z technologiami chmurowymi (Azure/AWS/itp).
  • Silnych zdolności analitycznych i komunikacyjnych.
  • Doświadczenia w projektowaniu pipeline'ów CI/ CD.
  • Doświadczenie z systemem Linux.
  • Znajomość Git.
  • Znajomość Kuberenetes.
  • Praktycznej znajomości narzędzi w stacku Atlassian (Jira, Bamboo, Bitbucket, Confluence).
  • Dobrej znajomości narzędzi DevOps, np. Terraform, Ansible, Puppet, Salt i inne.
  • Gotowości do podejmowania wyzwań i rozwijania kompetencji.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Java.
  • Doświadczenie z ElasticSearch / EFK
  • Doświadczenie z Azure

OFERUJEMY:
  • Szybki oraz jasny proces rekrutacyjny.
  • Stabilną współpracę z międzynarodową firmą.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.
  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
  • Możliwość pracy zdalnej (do uzgodnienia)
  • Liczne akcje na rzecz naszych pracowników
  • Programy dla rodziny
  • Bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Start: asap
Czas trwania: 12 m +
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w IT.