Tester Automatyzujący (architekt testów)

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (obecnie zdalnie)
  • Proces rekutacji: zdalnie, spotkanie z Klientem przez zoom + krótkie zadanie testowe przed spotkaniem
  • Podróże służbowe: Brak
  • Stawka: do 125 pln/h
  • Język projektu: Polski
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: długofalowa
  • Start: 1 lipca lub wcześniej

CODZIENNE ZADANIA W PROJEKCIE:
  • Udział w projekcie rozwoju aplikacji webowej do sprzedaży ubezpieczeń za pośrednictwem Internetu (e-commerce),
  • Tworzenie i utrzymanie skryptów do testów automatycznych dla aplikacji,
  • Budowa, rozwój, utrzymanie środowiska do automatyzacji testów,
  • Przygotowywaniu dokumentacji technicznej i testowej,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • Opracowywanie raportów dotyczących postępu prac i znalezionych/usuniętych błędów,
  • Realizacja testów manualnych dla przypadków kiedy nie można/nie warto automatyzować (przy wsparciu testera manualnego),
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu zwinnego w tym w szczególności z deweloperami,
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z Departamentu IT.

Kogo szukamy? W skrócie, osoby samodzielnej, która potrafi trafnie dobrać narzędzia, technologie oraz architekturę spośród dostepnych u Klienta i zastosuje je w prowadzonym projekcie/projektach.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne)
  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, w tym minimum 3 lata w testach automatycznych
  • Praktyczna znajomość technologii do testów automatycznych potwierdzona co najmniej 2 letnim doświadczeniem, w szczególności: Selenium, Browser Stack
  • Wiedza związanej z Continuous Integration i DevOps, narzędziami Docker/Jenkins
  • Znajomości narzędzi do przeprowadzania testów wydajnościowych (np. Jmeter, Gatling, LoadRunner)
  • Mile widziane doświadczenie z MockServer
  • Praktyczna znajomość JavaScript, CSS.
  • Mile widziana znajomość zagadnień i doświadczenie w zakresie TDD
  • Doświadczenie w pracy w Agile (SCRUM)
  • Pożądana znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Postgress.

OFERUJEMY:
  • Ciekawe projekty i długofalową współpracę.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport (dofinansowanie).
  • Wsparcie najlepszych specjalistów, którzy poprowadzę Cię poprzez proces rekrutacji i będą z Tobą przez cały okres współpracy.
  • Okolicznościowe imprezy integracyjne (np. wakacyjna, świąteczna).
  • Stałe możliwości rozwoju i nauki od innych specjalistów.

Start: 1 lipca lub wcześniej
Czas trwania: Długofalowa
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Co najmniej 4 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania