Tester automatyzujący ( testy wydajnościowe )

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Energetyczna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Długość projektu: długoterminowy
  • Stawka: 100-120 PLN/H +Vat na B2B
  • Start: : asap

OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie skryptów do przeprowadzania testów wydajnościowych aplikacji oraz masowego przygotowania danych testowych
  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów wydajnościowych
  • Analizowanie i ewaluacja wyników testów oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów, raportowanie
  • Zarządzenie technicznymi zagadnieniami dotyczącymi testów wydajnościowych
  • Przygotowywanie przypadków testowych oraz generowanie danych testowych przy współpracy ze zlecającym

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie planowania, projektowania, tworzenia i uruchamiania testów wydajnościowych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Udział w dużych projektach biznesowych i IT.
  • Praktyczna znajomość języka: Java lub/oraz Python lub/oraz Scala
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i technologiami: Jenkins, GIT, InfluxDB, Grafana oraz IntelliJ IDEA lub PyCharm, Postman, zagadnienia SOAP / REST
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów wydajnościowych JMeter lub Gatling
  • Znajomość testowania API
  • Znajomość wzorców projektowych oraz znajomość zagadnień Continuous Integratio
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Znajomość metodyki technik testowania wg ISTQB

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość oprogramowania Docker
  • Znajomość narzędzia MF LoadRuner
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Locust

OFERUJEMY:
  • Stabilną współpracę z międzynarodową firmą.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej Medovover oraz karty Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Start: asap
Czas trwania: 1 mieś. próbny, z przedłużeniem
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w IT.