Administrator Systemów Unix

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość
Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście Południowe)
Długość projektu: Długoterminowy
Start: Elastycznie/asap
Widełki: 90-120 PLN/H + Vat
Forma współpracy: B2B
Praca zdalna: obecnie 100% zdalnie (do odwołania), później - 4 dni/miesiąc
Proces rekrutacyjny 100% zdalny

ZADANIA
  • Administracja infrastrukturyUnix, wirtualizacja serwerów i aplikacji, wdrożenie automatyzacji

WYMAGANIA

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Administratora systemów Informatycznych w dużych organizacjach (min. 1000 użytkowników).
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Unix (w tym Linux/RHEL, AIX), z uwzględnieniem zapewniania wysokiej dostępności.
  • Bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacji serwerów i aplikacji.
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z Patch managementem.
  • Praktyczna znajomość protokołów IP.
  • Znajomość obsługi komputera/ oprogramowania: MS Word, MS Excel, MS Access w zakresie obsługi średnio zaawansowanego użytkownika.
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki techniczne (informatyka, elektronika).

Nice to have:
  • Certyfikaty zawodowe z zakresu administracji systemami Unix.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY

  • Długofalową współpracę przy stabilnych projektach w branży finansowej/bankowej.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover oraz Multisport.
  • Dofinansowanie certyfikatów oraz szkoleń.
  • Dużo możliwości dla rozowju wewnątrz firmy.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Start: asap
Czas trwania: do 12.2020 z możliwością przedłużenia na rok 2021
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w IT.