#17371 | 2020-08-18 Katowice, Poland

Senior Java Developer

  • Lokalizacja: po ustaniu stanu pandemii praca w siedzibie klienta w Katowicach
Na ten moment firma pracuje w systemie dwu zmianowym - 2 dni w tyg z biura dla chętnych.
  • Podróże służbowe: Brak
  • Język projektu: Polski
  • Wynagrodzenie: w zależności od poziomu doświadczenia, regular do115zł/h, senior do 150 zł netto + vat / h
  • Współpraca typu: B2B
  • Długość projektu: długoterminowy
  • Start: Październik/ ew. listopad

  • Poszukujemy na to stanowisko 2-óch osób! Zaproś do procesu kolegę/koleżankę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Tworzenie backendu aplikacji WEB/PWA/smartphone w językup Java (w oparciu o metodologię CI/CD) pracując w zespole Scrum (Agile).
  • Tworzenie rozwiązań opartych o kontenery/microservices.
  • Tworzenie czytelnego i wydajnego kodu (oraz unit testów), dokumentowanie wprowadzanych zmian.
  • Udział w analizie wymagań i projektowaniu rozwiązań.
  • Planowanie i priorytetyzacja prac zgodnie z uzgodnionymi planami projektów.
  • Przewidywanie, identyfikacja i zgłaszanie zauważonych problemów podczas tworzenia rozwiązań i komunikowanie ich do zespołu.
  • Praca w cross-funkcjonalnym zespole odpowiedzialnym za całościowy rozwój produktu,
  • Współtworzenie i wdrażani enowych rozwiązań poprawiających doświadczenia klienta,
  • Praca w Scrumie z uwzględnieniem podejścia CI/CD czy Lean UX,
  • Wsparcie aktywnych Product Ownerów i Zarządu (m.in. dyrektor certyfikowany PSM),
  • Rozwój oraz utrzymanie wdrażanych rozwiązań.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie programowania w szczególności w następujących technologiach: Spring Cloud stack, Java 11 mile widziane: React, HTML5, CSS3).
  • Doświadczenie w użyciu oraz implementacji RabbitMQ, OAuth, REST, SOAP, Vavr, Firebase, Redis.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji działających w kontenerach oraz architekturze microservices (minimum 2 lata).
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji działających na serwerach takich jak: Tomcat, Glassfish, JBoss.
  • Praktyczna znajomość technologii testowania takich jak JUnit, Arquillian, Fitnesse i podobne.
  • Doświadczenie w pracy z: GitLab, Swagger, Maven.
  • Praktyczna znajomość szablonów projektowych (design patterns)
  • Bardzo dobre umiejętnośći komunikacyjne i interpersonalne
  • Pasja i entuzjazm w poznawaniu nowych technologii IT
  • Dobra znajomość j. angielskiego

MILE WIDZIANE:
  • Wiedza i doświadzenie z DDD (Domain),
  • Zainteresowanie technologiami natywnych aplikacji mobilnych i social media. Znajomość Google API.
  • Znajomość zagadnień automatycznego testowania - Javascript unit testing, Selenium, headless testing, BDD (e.g. Jasmine, PhantomJS, Cucumber).
  • Znajomość zasad zwinnego programowania – Agile, Scrum, Kanban, etc.
  • Znajomość zagadnień SEO.
  • Umiejętność posługiwania sie systemami UNIX, Apache.

OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Kultury organizacyjnej otwartej na zmiany, współpracy z zaangażowanymi i inspirującymi ludźmi,
  • Odpowiednio elastycznego podejścia do pracy zapewniające komfort i bezpieczeństwo.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Start: Październik/ ew. listopad
Czas trwania: Długoterminowo
Lokalizacja: Katowice, Poland
Wymagania: Doświadczenie w programowaniu aplikacji działających w kontenerach oraz architekturze microservices
Typ projektu: Zatrudnienie tymczasowe