#18266 | 2020-11-06 Remote or multiple places in Poland

Fullstack Java Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: medyczna
  • Lokalizacja: zdalnie 100%
  • Język projektu: polski
  • Współpraca typu: B2B
  • Start: ASAP
  • Stawka: Do negocjacji

OPIS STANOWISKA:
Szukamy Java Developera, który dołączy do prężnie rozwijającego się działu produktu. Twoim głównym zadaniem będzie praca nad doskonaleniem i tworzeniem nowych funkcji naszej platformy. Poszukujemy zespołowego gracza, który świetnie wie, jak tworzyć aplikacje angularowe.

ZADANIA
  • Praca z technologiami takimi jak: Java 11, Kafka, Elasticsearch, PostgreSQL, Kubernetes, GraphQL
  • Tworzenie nowoczesnej architektury mikroserwisowej
  • Czynny wkład w projektowanie /doskonalenie architektury systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonych przez Ciebie elementów systemu
  • Udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu

WYMAGANIA
  • Znajomość Java/GIT/JavaScript/Angular/HTML/TypeScript/CSS
  • Doświadczenie 2-3 lata na stanowisku Fullstack Developer.

MILE WIDZIANE
  • Rest/React/Kafka/Kubernetes/PHP
  • Biiegła znajomość angielskiego

OFERUJEMY
  • Długofalową współpracę
  • Nowoczesne technologie i ciekawe projekty
  • Realny wpływ na tworzenie aplikacji od zera
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport

Start: ASAP
Czas trwania: long-term
Lokalizacja: Remote or multiple places in Poland