Tester Automatyzujący

  • Lokalizacja: Na czas pandemii zdalnie, później z biura w Warszawie
  • Długość projektu: projekt długoterminowy, pierwsza faza projektu do maja 2021
  • Stawka: do 110zł/h netto+VAT
  • Współpraca typu: B2B
  • Język projektu: Polski
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Pełnienie roli członka zespołu Scrum DEV - realizacja zadań testera w zespole developerskim albo członka Zespołu Scrum TEST i realizacja testów
  • Realizacja zadań testerskich (w tym automatyzacja i testy niefunkcjonalne)
  • Współpraca z Deweloperami i tersterami Zespołu testów E2E
  • Tworzenie i realizacja przypadków i scenariuszy testowych funkcjonalnych dla historyjek i feature-ów wypracowywanych w ramach sprintów
  • Tworzenie i uruchamianie testów automatycznych, współudział w spójnym tworzeniu automatów testowych w Programie
  • Rozwój i utrzymanie wybranego frameworku testów automatycznych zgodnego z wytycznymi Programu.
  • Retesty poprawek
  • Przygotowanie danych testowych na potreby testów automatycznych
  • Rejestrowanie wyników testów w narzędziu klasy ALM
  • Rejestrowanie i dokumentacja błędów we wskazanym narzędziu. W ramach identyfikacji przyczyny błędnego zachowania systemu oczekujemy:
  • Analizy logów, komunikatów przychodzących i wychodzących
  • Weryfikacji przychodzących plików / strumieni danych
  • Weryfikacji wyników testów w systemach
  • Raportowanie realizacji prac

WYMAGANIA:
Doświadczenie:
  • Min 3 lata w testach IT
  • Oczekiwane min. 3 lata doświadczenia w testach automatycznych (GUI & INT)
  • Oczekiwany min. 1 rok doświadczenia w testach wydajnościowych
  • Znajomość tematyki z zakresu testów bezpieczeństwa w tym bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Również wskazana znajomość z zakresu Migracji danych

Znajomość technologii:
  • Java SE, HTML, Cypress, JavaScript, CSS
  • JDBC, Oracle, MySQL, MSSQL
  • Python, C#
  • Znajomość architektury 3-warstwowej systemów informatycznych
  • Ogólna znajomość SOA

Znajomość narzędzi:
  • SoapUI
  • SVN, GIT
  • Selenium WebDriver, Watij, Cypress, Microfocus (HP) UFT
  • Microfocus (HP) LoadRunner, JMeter
  • Microfocus (HP) ALM (Quality Center)
  • JIRA
  • Enterprise Architect

OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę
  • Nowoczesne technologie i ciekawe projekty
  • Realny wpływ na tworzenie aplikacji od zera
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport

Start: ASAP
Czas trwania: Pierwsza faza projektu do maja a później przedłużenie
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Min. 3 lata w testach automatycznych

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Izabela Tuligłowska
Resource Specialist

Telefon kom.+48 503 033 891